Seznam přihlášených osob
DIAGO 2018Seznam přihlášených osob

Konference DIAGO 2018

Seznam přihlášených osob

Tento seznam, který bude vytvářen postupně v pořadí došlých přihlášek a bude pravidelně aktualizován, by měl zejména sloužit jako potvrzení o přijetí Vámi zaslané "Závazné přihlášky" a Vašem zařazení mezi osoby přihlášené na konferenci.


 Příjmení, jméno, titulJméno firmy, společnosti
1.Tesař PetrPetr Tesař, Praha
2.Baránek JosefSeveročeské doly a.s., Chomutov
3.Herel René, Ing.Severočeské doly a.s., Chomutov
4.Háša KarelSeveročeské doly a.s., Chomutov
5.Havlíčková Lucie, Ing.Klášterec nad Ohří
6.Kuboš David, Ing."TMV SS" spol. s r.o., Praha
7.Petráň Pavel"TMV SS" spol. s r.o., Praha
8.Straka Václav, Ing."TMV SS" spol. s r.o., Praha
9.Svoboda Jiří, Ing."TMV SS" spol. s r.o., Praha
10.Nahodil Petr, Ing.Siemens Electric Machines s.r.o., Drásov
11.Škrabal Jan, Ing.Siemens Electric Machines s.r.o., Drásov
12.Hammer Miloš, doc. Ing. CSc.Vysoké učení technické v Brně, FSI
13.Němec MiloslavČEPS, a.s., Praha
14.Vlček VáclavČEPS, a.s., Praha
15.Więckowski Dariusz, dr hab. inż. prof. n.Automotive Industry Institute, Varšava, Polsko
16.Figura JiříTřinecké železárny, a.s., Třinec
17.Slowik JosefTřinecké železárny, a.s., Třinec
18.Kalivoda Lukáš, Bc.Škoda Auto a.s., Mladá Boleslav
19.Křováček AlešŠkoda Auto a.s., Mladá Boleslav
20.Pecka AlešŠkoda Auto a.s., Mladá Boleslav
21.Balek Luboš, Ing.NET4GAS, s.r.o., Praha
22.Hanzl MartinNET4GAS, s.r.o., Praha
23.Krejčí JiříNET4GAS, s.r.o., Praha
24.Skoupý Aleš, Ing.NET4GAS, s.r.o., Praha
25.Truksa Michal, Ing.NET4GAS, s.r.o., Praha
26.Křepela Jan, Ing. Ph.D.Wikov MGI a.s., Hronov
27.Hána JiříWikov MGI a.s., Hronov
28.Chmelík JakubWikov MGI a.s., Hronov
29.Tylš TomášWikov MGI a.s., Hronov
30.Folta MiroslavDEZA a.s., Valašské Meziříčí
31.Vdoleček František, Ing. CSc.Vysoké učení technické v Brně, FSI
32.Švec Ondřej, DiS.TRIFOSERVIS Vladislav Marek, Čelákovice
33.Marek VladislavTRIFOSERVIS Vladislav Marek, Čelákovice
34.Holek Martin, Ing. Ph.D.UNIPETROL RPA, s.r.o., Litvínov
35.Krovak Michal, Ing.UNIPETROL RPA, s.r.o., Litvínov
36.Herman Aleš, Ing. Ph.D.České vysoké učení technické v Praze, FS
37.Kotlán Karel, Ing.ZKL Výzkum a vývoj, a.s., Brno
38.Kotlánová Milada, Ing.Blansko
39.Popálený Peter, Ing.GE Energy Slovakia, s.r.o., Nové Mesto nad Váhom, Slovensko
40.Keller Libor, Ing.TSI System s.r.o., Brno
41.Půlpánová ZdenkaŠkoda Auto a.s., Mladá Boleslav
42.Masák JanŠkoda Auto a.s., Mladá Boleslav
43.Bajer JanSiemens, s.r.o., Frenštát pod Radhoštěm
44.Halamíček Zdeněk, Ing.Siemens, s.r.o., Frenštát pod Radhoštěm
45.Plaček Stanislav, Ing.Siemens, s.r.o., Frenštát pod Radhoštěm
46.Moštěk Petr, Ing.PSP Engineering a.s., Přerov
47.Chytka Petr, Ing. CSc.Transa s.r.o., Jihlava
48.Tomeh Elias, doc. Dr. Ing.Technická univerzita v Liberci
49.Mišák Stanislav, prof. Ing. Ph.D.VŠB - Technická univerzita Ostrava, FEI
50.Prokop Lukáš, Ing. Ph.D.VŠB - Technická univerzita Ostrava, FEI
51.Sládeček Stanislav, Ing.SLOVNAFT Montáže a opravy a.s., Bratislava, Slovensko
52.Prísažný Patrik, Ing.SLOVNAFT Montáže a opravy a.s., Bratislava, Slovensko
53.Moni Vlastimil, Ing. Ph.D.Výzkumný ústav pro hnědé uhlí, a.s., Most
54.Moni DanaMost
55.Miletič Tomáš, Ing.Výzkumný ústav pro hnědé uhlí, a.s., Most
56.Tauber Jaromír, Ing.Výzkumný ústav pro hnědé uhlí, a.s., Most
57.Ripel TomášADASH spol. s r.o., Ostrava
58.Kašiar Ľubomír, Ing.Žilinská univerzita v Žiline, Slovensko
59.Volna Peter, Ing.Žilinská univerzita v Žiline, Slovensko
60.Poprocký Roman, Ing. PhD.Žilinská univerzita v Žiline, Slovensko
61.Adamkiewicz Andrzej, prof. dr inż.Akademia Morska v Szczecinie, Polsko
62.Matuszak Zbigniew, prof. dr inż.Akademia Morska v Szczecinie, Polsko
63.Tarnapowicz Dariusz, dr inž.Akademia Morska v Szczecinie, Polsko
64.Kabulak Paulina, mgr inž.Akademia Morska v Szczecinie, Polsko
65.Staude Marek, mgr inż.Akademia Morska v Szczecinie, Polsko
66.Stochła Dorota, mgr inż.Akademia Morska v Szczecinie, Polsko
67.Nowicka Agnieszka, mgr inż.Akademia Morska v Szczecinie, Polsko
68.Kokorniak Anna, mgr inż.Akademia Morska v Szczecinie, Polsko
69.Gordon Radoslaw, mgr inż.Akademia Morska v Szczecinie, Polsko
70.Szabrońska Aleksandra, mgr inż.Akademia Morska v Szczecinie, Polsko
71.Zarębski Andrzej, mgr inż.Akademia Morska v Szczecinie, Polsko
72.Mann Rajmund, dr inž.Politechnika Śląska, Gliwice, Polsko
73.Mayer Karel, Ing. Ph.D.Glanzstoff Bohemia, s.r.o., Lovosice
74.Osmančík Dalibor, Ing.Ložiska VILIM sp. s r.o., Olomouc
75.Bernát Rastislav, Ing. PhD.Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre, Slovensko
76.Daniš Marián, Ing.Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre, Slovensko
77.Kováč Ivan, Ing. PhD.Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre, Slovensko
78.Mikuš Rastislav, Ing. PhD.Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre, Slovensko
79.Záležák Zoltán, Ing. PhD.Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre, Slovensko
80.Žarnovský Jozef, doc. Ing. PhD.Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre, Slovensko
81.Pavlík Vít, Ing.ČEZ a.s., El. Prunéřov, Kadaň
82.Zmeškal JiříČEZ a.s., El. Prunéřov, Kadaň
83.Máslo RadekČEZ a.s., El. Poříčí, Trutnov
84.Všolák Jakub, Ing.ČEZ a.s., Praha
85.Ripel Jan, Ing.ŠKO-ENERGO, s.r.o., Mladá Boleslav
86.Honner Milan, doc. Ing. Ph.D.Západočeská univerzita v Plzni
87.Skála Jiří, Ing. Ph.D.Západočeská univerzita v Plzni
88.Švantner Michal, Ing. Ph.D.Západočeská univerzita v Plzni
89.Wolniak Radosław, dr hab. inż.Politechnika Śląska, Zabrze, Polsko
90.Remiorz Eryk, dr inž.Politechnika Śląska, Gliwice, Polsko
91.Markowicz Józef, dr inž.Politechnika Śląska, Gliwice, Polsko
92.Nedbal Jan, doc. RNDr. CSc.Univerzita Karlova v Praze, FMF
93.Zetek Tomáš, Ing.Yokogawa GesmbH, Ostrava
94.Schulcz Jozef, Ing.Yokogawa Europe B.V., Amersfoort, Holandsko
95.Šveiger Vojtěch, Bc.Severočeské doly a.s., Chomutov
96.Strnát IvoSlovenské elektrárně, a.s., AE Mochovce, Slovensko
97.Meszároš ĽudovítSlovenské elektrárně, a.s., AE Mochovce, Slovensko
98.Gellner Jaroslav, Ing.Ing. Jaroslav Gellner - TEITC, Neplachovice
99.Sova JiříBrano, a.s., Hradec nad Moravicí
100.Vavrečková MartinaBrano, a.s., Hradec nad Moravicí
101.Pokluda ErikAmpluServis, a.s., Ostrava
102.Sinay Juraj, prof. Ing. DrSc.Zväz automob. priemyslu SR, Bratislava, Slovensko
103.Sinayová Adéla, Ing. Košice, Slovensko
104.Lazar Lubomír, Ing.PROFESS, spol. s r.o., Brno
105.Šeremeta Marek, Mgr.LAMI KAPPA spol. s r.o., Teplice
106.Podhorský Zdenek, Bc.LAMI KAPPA spol. s r.o., Teplice
107.Dufek Ondřej, Ing.LAMI KAPPA spol. s r.o., Teplice
108.Zuth Daniel, Ing. Ph.D.Vysoké učení technické v Brně, FSI
109.Růžička Pavel, Ing.TOTAL Česká republika s.r.o., Praha
110.Vacek Tomáš, Ing.Glanzstoff Bohemia, s.r.o., Lovosice
111.Beneš FrantišekČEZ, a.s., Elektrárna Temelín
112.Zíka JosefČEZ, a.s., Elektrárna Temelín
113.Dobrotka Ivan, Ing.Slovenské elektrárně, a.s., Bratislava, Slovensko
114.Jenčo MartinSlovenské elektrárně, a.s., Bratislava, Slovensko
115.Báborský Pavel, Ing.Poclain Hydraulics s.r.o., Brno
116.Petržela Tomáš, Ing.Siemens Electric Machines s.r.o., Drásov
117.Sova Jan, Ing.Workswell, s.r.o., Praha
118.Kovář Jan, Ing.Workswell, s.r.o., Praha
119.Kladný MiroslavMondi Štětí a.s., Štětí
120.Kölblová Dagmar, Ing.Mondi Štětí a.s., Štětí
121.Svoboda Štěpán, Ing.SpektraVision s.r.o., Nupaky
122.Klíma JiříSpektraVision s.r.o., Nupaky
123.Roubíček JaroslavAlignment Tools LTD, org. složka, Praha
124.Rakyta Erik, Ing.Alignment Tools LTD, org. složka, Praha
125.Bumbala Pavel, Ing.Magna Automotive (CZ) s.r.o., Chomutov
126.Křivohlavý Jan, Bc.OSVČ, Pelhřimov - Moraveč
127.Kačírek DavidČEZ, a.s., JE Dukovany
128.Sadílek Jiří, Ing.ČEZ, a.s., JE Dukovany
129.Sysel Petr, Ing.ČEZ, a.s., JE Dukovany
130.Šindelář JanČEZ, a.s., JE Dukovany
131.Klus Martin, Bc.AmpluServis, a.s., Ostrava
132.Škarka Jan, Ing.Česká společnost pro údržbu, z.s., Praha
133.Mahdal Miroslav, Ing. Ph.D.VŠB - Technická univerzita Ostrava, FS
134.Škuta Jaromír, doc. Ing. Ph.D.VŠB - Technická univerzita Ostrava, FS
135.Tůma Jiří, prof. Ing. CSc.VŠB - Technická univerzita Ostrava, FS
136.Liška Jindřich, Ing. Ph.D.Západočeská univerzita v Plzni
137.Hubáček JanINELSEV Servis s.r.o., Litvínov
138.Hadrava ZdeněkINELSEV Servis s.r.o., Litvínov
139.Feltovič MilanRMS, a.s., Košice, Slovensko
140.Feltovičová MáriaKošice, Slovensko
141.Heisig Lukáš, Ing. Ph.D.HEISTECH, TD a monitoring, Ostrava
142.Žárský Viktor, Ing.HEISTECH, TD a monitoring, Ostrava
143.Burian David, Ing. Ph.D.České vysoké učení technické v Praze, VCSVTT
144.Chvojka Petr, Ing. Ph.D.České vysoké učení technické v Praze, VCSVTT
145.Zíková JanaVýzkumný a zkušební ústav Plzeň s.r.o., Plzeň
146.Plonka Daniel, Ing.Ing. Daniel Plonka - DamiTech, Ostrava
147.Strachota Michal, Ing.Ing. Michal Strachota - DamiTech, Ostrava
148.Lipus Tadeáš, Ing.SKF CZ, a.s., Praha
149.Kolář LumírSKF CZ, a.s., Praha
150.Kubáč Martin, Ing.SKF CZ, a.s., Praha
151.Křístek RadimB+R automatizace, sp. s r.o., Brno
152.Loduha Ladislav, Ing.FAREN SLOVAKIA, s.r.o., Vrútky, Slovensko
153.Pražák Vilém, Ing. Ph.D.MND a.s., Hodonín
154.Ondřej Ladislav, Ing.Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR, Praha
155.Doležal PavelČEZ a.s., Praha
156.Krišan MilanČEZ a.s., Praha
157.Tomáš LadislavČEZ a.s., Praha
158.Citrák VladimírVršanská uhelná, a.s., Most
159.Dolák DavidVršanská uhelná, a.s., Most
160.Kašoková Gabriela, Ing.DTO CZ, s.r.o., Ostrava
161.Kohner Adam, Bc., MASOLFOREN PLUS s.r.o., Olomouc
162.Herzán Petr, Ing.SOLFOREN PLUS s.r.o., Olomouc
163.Brozmanová Slavomira, Ing.SLOVNAFT, a.s., Bratislava, Slovensko
164.Koiš Michal, Ing.SLOVNAFT, a.s., Bratislava, Slovensko
165.Galliková Jana, Ing. PhD.Žilinská univerzita v Žiline, Slovensko
166.Sedlák JanŽĎAS a.s., Žďár nad Sázavou
167.Homoláč Zdeněk, Ing.Siemens Electric Machines s.r.o., Drásov
168.Sukovatý Adam, Bc.Siemens, s.r.o., Brno
169.Štaffa Jiří, Ing.Siemens, s.r.o., Brno
170.Zemánek Josef, Ing.Siemens, s.r.o., Brno
171.Gurský Milan, Ing.Bilfinger Industrial Services Czech s.r.o., Most
172.Špondr Pavel, Ing.ŠPONDR CMS, spol. s r.o., Brno
173.Svoboda Václav, Ing.PREDITEST s.r.o., Praha
174.Neubert Milan, RNDr.VVV Most, spol. s r.o., Most


Poslední aktualizace seznamu byla provedena dne 23. ledna 2018.