SŠP TRIFOSERVIS V. Marek
Kurzy a školeníOdborné kurzy TriboSŠP TRIFOSERVIS V. Marek

ODBORNÉ KURZY A ŠKOLENÍ ATD ČR, z.s.

Odborné kurzy v oblasti Tribodiagnostiky

Schválené školicí pracoviště TRIFOSERVIS Vladislav Marek, Čelákovice

Schválené školicí pracoviště TRIFOSERVIS Vladislav Marek nabízí odborný kurz TECHNIK DIAGNOSTIK – TRIBODIAGNOSTIK, který je pořádán ve spolupráci s ATD ČR, z.s. a jehož náplň je plně v souladu s ČSN EN ISO/IEC pro udělování certifikace profesní způsobilosti. Tento certifikát s mezinárodní platností můžete získat po absolvování uvedeného kurzu a následné certifikační zkoušce na ACM DTO CZ, s.r.o. (Akreditované certifikační místo Domu techniky Ostrava), se kterým je daný certifikační proces naplňován.

Datum nejdříve zahajovaného odborného kurzu zatím nebylo určeno a bude stanoveno na základě zájmu účastníků. Stalo se totiž pravidlem, že datum zahájení (první dvoudenní blok) a datum pokračování kurzu (další dvoudenní blok) bývají určeny po dohodě všech účastníků.

Je naprosto zřejmé, že určené datum prvního dvoudenního bloku nemusí vyhovovat všem účastníkům a že z objektivních důvodů (nemoc apod.) se nebudou moci zúčastnit. Tyto případy nic nemění na možnosti absolutoria kurzu, protože všichni účastníci obdrží dostatek studijních podkladů, které umožní formou samostudia úspěšné dokončení kurzu.

Kontakty: