Individuální členové - rok 2018
ČlenstvíIndividuální členství Individuální členové - rok 2018

ČLENSTVÍ V ATD ČR, z.s.

Individuální členové - rok 2018

Abrahám Bohumil
(na základě Kolektivního členství)
ČEZ, a.s., Praha
e-mail : bohumil.abraham@cez.cz
dr hab. inż. Adamkiewicz Andrzej, prof. AMAkademia Morska w Szczecinie, Szczecin, Polsko
e-mail : a.adamkiewicz@am.szczecin.pl
Ing. Beneš František
(na základě Kolektivního členství)
ČEZ, a.s., Praha
e-mail : frantisek.benes@cez.cz
Dr. Ing. Biloš Jan
(čestný člen ATD ČR, z.s.)
soukromý poradce, Ostrava
e-mail : bilos@volny.cz
Ing. Blata Jan, Ph.D.VŠB - Technická univerzita Ostrava, FS
e-mail : jan.blata@vsb.cz
Ing. Bumbala PavelMagna Automotive (CZ) s.r.o., Rychnov nad Kněžnou
e-mail : pavel.bumbala@magna.com
Ing. Burian David, Ph.D.ČVUT v Praze, FS, Ú 12135, RCMT
e-mail : d.burian@rcmt.cvut.cz
Ing. Čmiel Filip, Ph.D.VŠB - Technická univerzita Ostrava, FAST
e-mail : filip.cmiel@vsb.cz
Ing. Dedrle Jiří
(čestný člen ATD ČR, z.s.)
Ostrava
Dobruš Tomáš
(čestný člen ATD ČR, z.s.)
Opava
Ing. Doležal Jiří
(na základě Kolektivního členství)
ČEZ, a.s., Praha
e-mail : jiri.dolezal@cez.cz
Ing. Gurský MilanBilfinger Industrial Services Czech s.r.o., Most
e-mail : milan.gursky@bilfinger.com
Ing. Gellner JaroslavIng. Jaroslav Gellner - TEITC, Neplachovice
e-mail : jaroslav.gellner@gmail.com
Ing. Halamíček ZdeněkSiemens, s.r.o., o.z. Elektromotory Frenštát
e-mail : zdenek.halamicek@siemens.com
doc. Ing. Hammer Miloš, CSc.Vysoké učení technické v Brně, FSI
e-mail : hammer@fme.vutbr.cz
Hána JiříWikov MGI a.s., Hronov
e-mail : jhana@wikov.com
doc. Ing. Helebrant František, CSc.VŠB - Technická univerzita Ostrava, FS
e-mail : frantisek.helebrant@vsb.cz
Ing. Herman Aleš, Ph.D.České vysoké učení technické v Praze, FS
e-mail : ales.herman@fs.cvut.cz
Ing. Holek Martin, Ph.D.UNIPETROL RPA, s.r.o. - RAFINÉRIE, o.z., Kralupy nad Vltavou
e-mail : martin.holek@unipetrol.cz
doc. Ing. Honner Milan, Ph.D.Západočeská univerzita v Plzni, NTVC
e-mail : honner@ntc.zcu.cz
Ing. Hrabec Ladislav, Ph.D.VŠB - Technická univerzita Ostrava, FS
e-mail : ladislav.hrabec@vsb.cz
doc. Ing. Chmelík Karel
(čestný člen ATD ČR, z.s.)
Havířov
e-mail : chmelik.karel@iol.cz
Jareš Miroslav
(na základě Kolektivního členství)
ČEZ, a.s., Praha
e-mail : miroslav.jares@cez.cz
Ing. Jordánová Martina
(na základě Kolektivního členství)
ČEZ, a.s., Praha
e-mail : martina.jordanova@cez.cz
Ing. Kačírek David
(na základě Kolektivního členství)
ČEZ, a.s., Praha
e-mail : david.kacirek@cez.cz
Ing. Kolčaba Josef
(na základě Kolektivního členství)
ČEZ, a.s., Praha
e-mail : josef.kolcaba@cez.cz
Ing. Konvička Tomáš
(na základě Kolektivního členství)
ČEZ, a.s., Praha
e-mail : tomas.konvicka@cez.cz
dr inż. Kozak MaciejAkademia Morska w Szczecinie, Szczecin, Polsko
e-mail : m.kozak@am.szczecin.pl
Ing. Krňoul Antonín"TMV SS", spol. s r.o., Praha
e-mail : antonin.krnoul@tmvss.cz
Ing. Krovak MichalUNIPETROL RPA, s.r.o. - RAFINÉRIE, o.z., Kralupy nad Vltavou
e-mail : michal.krovak@unipetrol.cz
Ing. Křepela Jan, Ph.D.Wikov MGI a.s., Hronov
e-mail : jkrepela@wikov.com
Bc. Křivohlavý JanJan Křivohlavý, Pelhřimov - Moraveč
e-mail : jan@krivohlavy.cz
Křováček AlešŠKODA AUTO a.s., Mladá Boleslav
e-mail : ales.krovacek@skoda-auto.cz
Ing. Kuboš David"TMV SS", spol. s r.o., Praha
e-mail : david.kubos@tmvss.cz
Ing. Lang Vladislav, Ph.D.Západočeská univerzita v Plzni, NTVC
e-mail : vlang@ntc.zcu.cz
Ing. Lipus Jan
(na základě Kolektivního členství)
ČEZ, a.s., Praha
e-mail : jan.lipus@cez.cz
Marek Vladislav
(čestný člen ATD ČR, z.s.)
TRIFOSERVIS Vladislav Marek, Čelákovice
e-mail : marek@trifoservis.cz
Máslo Radek
(na základě Kolektivního členství)
ČEZ, a.s., Praha
e-mail : radek.maslo@cez.cz
mgr inż. Matuszak MarcinZachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny, WIMM, Szczecin, Polsko
e-mail : marcin.matuszak@zut.edu.pl
dr hab. inż. Matuszak Zbigniew, prof. AMAkademia Morska w Szczecinie, Szczecin, Polsko
e-mail : z.matuszak@am.szczecin.pl
prof. Ing. Mišák Stanislav, Ph.D.VŠB - Technická univerzita Ostrava, FEI
e-mail : stanislav.misak@vsb.cz
Ing. Miškovská Ptáčková Soňa
(na základě Kolektivního členství)
ČEZ, a.s., Praha
e-mail : sona.ptackova@cez.cz
Ing. Nahodil PetrSiemens Electric Machines s.r.o., Drásov
e-mail : petr.nahodil@siemens.com
Bc. Olszar Kamil
(na základě Kolektivního členství)
ČEZ, a.s., Praha
e-mail : kamil.olszar@cez.cz
Ing. Pavlík Vít
(na základě Kolektivního členství)
ČEZ, a.s., Praha
e-mail : vit.pavlik@cez.cz
Ing. Pecka AlešŠKODA AUTO a.s., Mladá Boleslav
e-mail : ales.pecka@skoda-auto.cz
Ing. Peřina Zdeněk, Ph.D.OSVČ, Ostrava
e-mail : projekt@hned.net
Petráň Pavel"TMV SS", spol. s r.o., Praha
e-mail : pavel.petran@tmvss.cz
Ing. Plonka DanielIng. Daniel Plonka - DamiTech, Ostrava
e-mail : d.plonka@damitech.cz
Poskočil Miroslav
(na základě Kolektivního členství)
ČEZ, a.s., Praha
e-mail : miroslav.poskocil@cez.cz
doc. Ing. Prokop Lukáš, Ph.D.VŠB - Technická univerzita Ostrava, FEI
e-mail : lukas.prokop@vsb.cz
Ing. Rakyta ErikALIGNMENT TOOLS LTD, org. složka, Praha
e-mail : e.rakyta@alignment-tools.com
Roubíček JaroslavALIGNMENT TOOLS LTD, org. složka, Praha
e-mail : j.roubicek@alignment-tools.com
Ing. Růžička Pavel, Ph.D.TOTAL Česká republika, s.r.o., Praha
e-mail : pavel.ruzicka@total.com
Ing. Sadílek Jiří
(na základě Kolektivního členství)
ČEZ, a.s., Praha
e-mail : jiri.sadilek@cez.cz
Ing. Samuel Petr
(na základě Kolektivního členství)
ČEZ, a.s., Praha
e-mail : petr.samuel@cez.cz
Ing. Skála Jiří, Ph.D.Západočeská univerzita v Plzni, NTVC
e-mail : jskala@ntc.zcu.cz
Ing. Smolík LubošVýzkumný a zkušební ústav Plzeň, s.r.o., Plzeň
e-mail : smolik@vzuplzen.cz
Sova JiříBrano, a.s., Hradec nad Moravicí
e-mail : jiri.sova@brano.eu
mgr inż Staude MarekAkademia Morska w Szczecinie, Szczecin, Polsko
e-mail : m.staude@am.szczecin.pl
Ing. Straka Václav"TMV SS", spol. s r.o., Praha
e-mail : vaclav.straka@tmvss.cz
Ing. Straková Blanka"TMV SS", spol. s r.o., Praha
e-mail : blanka.strakova@tmvss.cz
Ing. Suchomel Michal
(na základě Kolektivního členství)
ČEZ, a.s., Praha
e-mail : michal.suchomel@cez.cz
Ing. Svoboda Jiří"TMV SS", spol. s r.o., Praha
e-mail : jiri.svoboda@tmvss.cz
Ing. Svoboda ŠtěpánSpektraVision s.r.o., Nupaky
e-mail : stepan.svoboda@ spektravision.cz
Bc. Sysel Petr
(na základě Kolektivního členství)
ČEZ, a.s., Praha
e-mail : petr.sysel@cez.cz
Šelepa Jaroslav
(na základě Kolektivního členství)
ČEZ, a.s., Praha
e-mail : jaroslav.selepa@cez.cz
Ing. Šeremeta Ladislav
(čestný člen ATD ČR, z.s.)
LAMI KAPPA, spol. s r.o., Teplice
e-mail : info@lamikappa.cz
Šindelář Jan
(na základě Kolektivního členství)
ČEZ, a.s., Praha
e-mail : jan.sindelar@cez.cz
Ing. Špondr Pavel
(čestný člen ATD ČR, z.s.)
ŠPONDR CMS, spol. s r.o., Brno
e-mail : spondr@spondrcms.cz
Ing. Švantner Michal, Ph.D.Západočeská univerzita v Plzni, NTVC
e-mail : msvantne@ntc.zcu.cz
Švec Ondřej, DiS.TRIFOSERVIS Vladislav Marek, Čelákovice
e-mail : marek@trifoservis.cz
dr inż. Tarnapowicz DariuszAkademia Morska w Szczecinie, Szczecin, Polsko
e-mail : d.tarnapowicz@am.szczecin.pl
Ing. Tesař Jiří, Ph.D.Západočeská univerzita v Plzni, NTVC
e-mail : tesar@ntc.zcu.cz
doc. Dr. Ing. Tomeh EliasTechnická univerzita v Liberci, FS
e-mail : elias.tomeh@tul.cz
Vavrečková MartinaBrano, a.s., Hradec nad Moravicí
e-mail : martina.vavreckova@brano.eu
Ing. Vdoleček František, CSc.Vysoké učení technické v Brně, FSI
e-mail : vdolecek@fme.vutbr.cz
Ing. Všolák Jakub
(na základě Kolektivního členství)
ČEZ, a.s., Praha
e-mail : jakub.vsolak@cez.cz
Ing. Zháňalová Jana
(na základě Kolektivního členství)
ČEZ, a.s., Praha
e-mail : jana.zhanalova@cez.cz
Zíka Josef
(na základě Kolektivního členství)
ČEZ, a.s., Praha
e-mail : josef.zika@cez.cz
Zítek Pavel"TMV SS", spol. s r.o., Praha
e-mail : pavel.zitek@tmvss.cz
Zmeškal Jiří
(na základě Kolektivního členství)
ČEZ, a.s., Praha
e-mail : jiri.zmeskal@cez.cz