Individuální členové - rok 2013
ČlenstvíIndividuální členstvíIndividuální členové - rok 2013

ČLENSTVÍ V ATD ČR, z.s.

Individuální členové - rok 2013

Abrahám Bohumil
(na základě Kolektivního členství)
ČEZ, a.s., Praha
e-mail : bohumil.abraham@cez.cz
dr hab. inż. Adamkiewicz Andrej, prof. AMAkademia Morska w Szczecinie, Szczecin, Polsko
e-mail : a.adamkiewicz@am.szczecin.pl
Ing. Balek Luboš
(na základě Kolektivního členství)
NET4GAS, s.r.o., Praha
e-mail : lubos.balek@net4gas.cz
Dr. Ing. Biloš Jansoukromý poradce, Ostrava
e-mail : bilos@volny.cz
Ing. Blata Jan, Ph.D.VŠB - Technická univerzita Ostrava, FS
e-mail : jan.blata@vsb.cz
Ing. Bumbala PavelASSA ABLOY Rychnov, s.r.o., Rychnov nad Kněžnou
e-mail : pavel.bumbala@assaabloy.cz
Ing. Čmiel FilipVŠB - Technická univerzita Ostrava, FAST
e-mail : filip.cmiel@vsb.cz
Dobruš TomášVŠB - Technická univerzita Ostrava, FS
e-mail : tomas.dobrus@vsb.cz
Ing. Doležal Jiří
(na základě Kolektivního členství)
ČEZ, a.s., Praha
e-mail : jiri.dolezal@cez.cz
Ing. Farský Ladislav
(na základě Kolektivního členství)
NET4GAS, s.r.o., Praha
e-mail : ladislav.farsky@net4gas.cz
Franěc RadekKOMA - Industry, s.r.o., Ostrava
e-mail : radek.franec@komaindustry.cz
Ing. Gellner JaroslavIng. Jaroslav Gellner - TEITC, Neplachovice
e-mail : jaroslav.gellner@gmail.com
doc. Ing. Hammer Miloš, CSc.Vysoké učení technické v Brně, FSI
e-mail : hammer@fme.vutbr.cz
Hanzl Martin
(na základě Kolektivního členství)
NET4GAS, s.r.o., Praha
e-mail : martin.hanzl@net4gas.cz
doc. Ing. Helebrant František, CSc.VŠB - Technická univerzita Ostrava, FS
e-mail : frantisek.helebrant@vsb.cz
Ing. Holek Martin, Ph.D.Česká rafinérská, a.s., Litvínov
e-mail : martin.holek@crc.cz
Holek Tomáš
(na základě Kolektivního členství)
SKF Ložiska, a.s., Praha
e-mail : tomas.holek@skf.com
Ing. Hrabec Ladislav, Ph.D.VŠB - Technická univerzita Ostrava, FS
e-mail : ladislav.hrabec@vsb.cz
Jareš Miroslav
(na základě Kolektivního členství)
ČEZ, a.s., Praha
e-mail : miroslav.jares@cez.cz
Ing. Klíma TomášEcol Sp. z o.o., Vlašim
e-mail : tomas.klima@ecol.com.pl
Kolář Lumír
(na základě Kolektivního členství)
SKF Ložiska, a.s., Praha
e-mail : lumir.kolar@skf.com
Ing. Kovář Jan
(na základě Kolektivního členství)
Workswell s.r.o., Praha
e-mail : jan.kovar@workswell.cz
Ing. Lamka Jaromír, CSc.Výzkumný a zkušební letecký ústav, a.s., Praha
e-mail : lamka@vzlu.cz
Ing. Lazar LubomírPROFESS, spol. s r.o., Plzeň, pob. Brno
e-mail : brno@profess.cz
Ing. Lipus Tadeáš
(na základě Kolektivního členství)
SKF Ložiska, a.s., Praha
e-mail : tadeas.lipus@skf.com
Ing. Lutovský Ladislav
(na základě Kolektivního členství)
ČEZ, a.s., Praha
e-mail : ladislav.lutovsky@cez.cz
Marek VladislavTRIFOSERVIS Vladislav Marek, Čelákovice
e-mail : marek@trifoservis.cz
Máslo Radek
(na základě Kolektivního členství)
ČEZ, a.s., Praha
e-mail : radek.maslo@cez.cz
mgr. inż. Matuszak MarcinZachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny, WIMM, Szczecin, Polsko
e-mail : marcin.matuszak@zut.edu.pl
dr hab. inż. Matuszak Zbigniew, prof. AMAkademia Morska w Szczecinie, Szczecin, Polsko
e-mail : z.matuszak@am.szczecin.pl
doc. Ing. Mišák Stanislav, Ph.D.VŠB - Technická univerzita Ostrava, FEI
e-mail : stanislav.misak@vsb.cz
Ing. Miškovská Ptáčková Soňa
(na základě Kolektivního členství)
ČEZ, a.s., Praha
e-mail : sona.ptackova@cez.cz
Ing. Nahodil PetrSiemens Electric Machines s.r.o., Drásov
e-mail : petr.nahodil@siemens.com
doc. Dr. Ing. Němeček PavelTechnická univerzita v Liberci, FS
e-mail : pavel.nemecek@tul.cz
dr inż. Nicewicz GrzegorzAkademia Morska w Szczecinie, Szczecin, Polsko
e-mail : g.nicewicz@am.szczecin.pl
Ing. Pavlík Vít
(na základě Kolektivního členství)
ČEZ, a.s., Praha
e-mail : vit.pavlik@cez.cz
Ing. Peřina ZdeněkVŠB - Technická univerzita Ostrava, FAST
e-mail : zdenek.perina@vsb.cz
Podhorský Zdeněk
(na základě Kolektivního členství)
LAMI KAPPA, spol. s r.o., Teplice
e-mail : info@lamikappa.cz
Poskočil Miroslav
(na základě Kolektivního členství)
ČEZ, a.s., Praha
e-mail : miroslav.poskocil@cez.cz
Ing. Pospíšil Jiří, Ph.D.VŠB - Technická univerzita Ostrava, HGF
e-mail : jiri.pospisil@vsb.cz
Ing. Prokop Lukáš, Ph.D.VŠB - Technická univerzita Ostrava, FEI
e-mail : lukas.prokop@vsb.cz
Ripel TomášAdash spol. s r.o., Ostrava
e-mail : ripel@adash.cz
Ing. Rode Aleš
(na základě Kolektivního členství)
SKF Ložiska, a.s., Praha
e-mail : ales.rode@skf.com
Ing. Sadílek Jiří
(na základě Kolektivního členství)
ČEZ, a.s., Praha
e-mail : jiri.sadilek@cez.cz
Ing. Schneider Jiří
(na základě Kolektivního členství)
SKF Ložiska, a.s., Praha
e-mail : jiri.schneider@skf.com
Ing. Skoupý Aleš
(na základě Kolektivního členství)
NET4GAS, s.r.o., Praha
e-mail : ales.skoupy@net4gas.cz
Ing. Sova Jan
(na základě Kolektivního členství)
Workswell s.r.o., Praha
e-mail : jan.sova@workswell.cz
Sova JiříBrano, a.s., Hradec nad Moravicí
e-mail : jiri.sova@brano.eu
Ing. Stehlík TomášSpectris Praha spol. s r.o.
e-mail : tomas.stehlik@spectris.cz
Ing. Straka Václav
(na základě Kolektivního členství)
"TMV SS", spol. s r.o., Praha
e-mail : vaclav.straka@tmvss.cz
Ing. Straková Blanka
(na základě Kolektivního členství)
"TMV SS", spol. s r.o., Praha
e-mail : blanka.strakova@tmvss.cz
Ing. Suchomel Michal
(na základě Kolektivního členství)
ČEZ, a.s., Praha
e-mail : michal.suchomel@cez.cz
Ing. Svoboda Jiří
(na základě Kolektivního členství)
"TMV SS", spol. s r.o., Praha
e-mail : jiri.svoboda@tmvss.cz
Ing. Šeremeta Ladislav
(na základě Kolektivního členství)
LAMI KAPPA, spol. s r.o., Teplice
e-mail : info@lamikappa.cz
Mgr. Šeremeta Marek
(na základě Kolektivního členství)
LAMI KAPPA, spol. s r.o., Teplice
e-mail : info@lamikappa.cz
Ing. Špondr PavelŠPONDR CMS, spol. s r.o., Brno
e-mail : spondr@spondrcms.cz
Švestka Adam, MSc. MBA
(na základě Kolektivního členství)
Workswell s.r.o., Praha
e-mail : adam.svestka@workswell.cz
Ing. Truksa Michal
(na základě Kolektivního členství)
NET4GAS, s.r.o., Praha
e-mail : michal.truksa@net4gas.cz
Vavrečková MartinaBrano, a.s., Hradec nad Moravicí
e-mail : martina.vavreckova@brano.eu
Ing. Vdoleček František, CSc.Vysoké učení technické v Brně, FSI
e-mail : vdolecek@fme.vutbr.cz
Ing. Všolák Jakub
(na základě Kolektivního členství)
ČEZ, a.s., Praha
e-mail : jakub.vsolak@cez.cz
Ing. Zháňalová Jana
(na základě Kolektivního členství)
ČEZ, a.s., Praha
e-mail : jana.zhanalova@cez.cz
Zíka Josef
(na základě Kolektivního členství)
ČEZ, a.s., Praha
e-mail : josef.zika@cez.cz
Zítek Pavel
(na základě Kolektivního členství)
"TMV SS", spol. s r.o., Praha
e-mail : pavel.zitek@tmvss.cz
Zmeškal Jiří
(na základě Kolektivního členství)
ČEZ, a.s., Praha
e-mail : jiri.zmeskal@cez.cz